Re:Ako sa Vám páči táto stránka a čo by ste tuna radi videli?

žoržo 02.02.2015
Zdravím, pěkné stranky, narazil jsem náhodou na forum na Fauně , kde byl odkaz. Stránky jsou celkem dobře zpracované a odráží se v nich vlastní zkušenosti s chovem a to je super. Váš příběh je velmi podobný tomu mému. Před 8 roky jsem koupil rozestavěný domek na městem, a začal dostavovat. před 5 lety jsem se začal zajímat o králíky a fascinovali mě Francoustí berani a Němečtí strakáči (6kotců). První dvě sezony proběhly bez PP. Postupem času jsem zakoupil 2 samičky NOS s PP, následoval samec (a dostavba dalších 6 kotců) a loni další dvě samičky s PP, které už definitivně vytlačili F. Berany. Na podzim jsem byl na své první výstavě se 3 kusy ze svého chovu a bodováním 93;93,5;94,5 ( takže na mé straně spokojenost) a těď jsem začal pokukovat po Modrých. Přistavěl jsem dva větší výběhy 1,8x2,6 pro mladé a nad nimi další 4 kotce. Momentálně scháním nějaký kvalitní chovný materiál, ale přeci jen k Vám je to poněkud dále. Ale i tak děkuji za inspiraci a motivaci do chovu. S pozdravem Žoržo. a Chovu Nos zdar.

Pridať nový príspevok